0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

SC/PC-LC/PC Singlemode Duplex Patchcord L:20mt

Marka : FİBER4U
Üretici P/N : -
Fiber4u Stok Kodu : PC-0080
FİBER4U
SC/PC-LC/PC Singlemode Duplex Patchcord L:20mt
SC/PC-LC/PC Singlemode Duplex Patchcord L:20mt
Ürün Özellikleri
5.65
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 5.95
20-49 $ 5.80
50-99 $ 5.70
100 + $ 5.65
Miktar
20 Adet Ürün Stokta