0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:10mt

Marka : FİBER4U
Üretici P/N : -
Fiber4u Stok Kodu : PC-0075
FİBER4U
SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:10mt
SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:10mt
Ürün Özellikleri
4.15
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 4.45
20-49 $ 4.30
50-99 $ 4.20
100 + $ 4.15
Miktar
500 Adet Ürün Stokta