0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:3mt

Marka : FİBER4U
Üretici P/N : -
Fiber4u Stok Kodu : PC-0065
FİBER4U
SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:3mt
SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:3mt
Ürün Özellikleri
3.10
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 3.40
20-49 $ 3.25
50-99 $ 3.15
100 + $ 3.10
Miktar
1,000 Adet Ürün Stokta