0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

Hakkımızda

20 yılı aşkın mühendislik, üretim ve satış tecrübesinin sonucunda 2007 yılında kurulan Fiber4u, EMEA bölgesinde 19” Kabinler, Fiber ve Bakır pasif network ürünlerinin toptan ticaretini yapmaktadır.

Konusunda lider yerli imalatçıların ürünleri ve kalitesinden emin olunan yurtdışı kaynaklardan tedarik edilen ürünler, sistem entegratörü ve installer müşterilerimize zamanında ve uygun fiyatlı olarak sağlanmaktadır.

Kuruluşundan bugüne istikrarlı bir büyüme gösteren Fiber4u'yu, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında gerek üreticiler gerekse aratoptancılar ile sitem entegratörleri tarafından tercih edilen bir distribütör yapmak ve en az 2 ülkede benzer bir yapılanmayı kurmak ikinci onyıllık hedeflerimiz arasındadır.

Bu hedef doğrultusunda, alışılmışın dışında bir web sayfasını tasarlandı. Bu sayfalarda yer alan ürünler, geniş ürün portföyümüzün sadece bir kısmıdır. Projelerinizde yer alan aktif ve pasif tüm bilişim teknolojileri ürünlerine, marka ve P/N belirterek sales@fiber4u.com adresinden teklif isteyebilirsiniz.

Nurhan GEYDİR
Endüstri Yüksek Mühendisi
Kurucu Ortak

 

ÖZEL TEKLİF AL
WHATSAPP
ARA