TR
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Pigtail Single Mode ST/UPC

Fiber Optik Pigtail SM 9/125µ Single Mode ST/UPC 1,5 Metre

En Düşük Fiyatımız

$0.70
Toplu Alım İndirimleri
Adet
Birim Fiyat
  • 1 - 100

    $0.70

  • 101 - 250

    $0.64

  • 251 - 1000

    $0.59

  • 1001 +

    $0.52

X

Marka: Fiber4u
Stok Kodu: FO-PG-10040
Ortalama 3-5 gün
ADET: - + x =

Fiber4u Fiber Optik Pigtail Serisi - Single Mode (SM) ve MultiMode (OM1, OM2, OM3 & OM4)

Fiber4u Fiber Optik Pigtail Serisi, fiber optik altyapı projelerinizde yüksek performanslı ve güvenilir bağlantılar kurmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesini sunar. Single Mode (SM) ve MultiMode (MM) fiber modlarında mevcut olan bu seride, farklı konektör tipleri ve genel kullanıma uygun 1,5m uzunluğu ile fiber sonlandırma ve ek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:

  • Fiber Modu: Single Mode (SM) ve MultiMode (MM)
  • Konnektör Tipleri: SC/APC, SC/UPC, ST/APC, ST/UPC, LC/APC, LC/UPC, FC/APC, FC/UPC, MTRJ, E2000/APC, E2000/UPC
  • Uzunluk Seçenekleri: 1,5m standart - farklı uzunluklar üretilebilir lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  • Insertion Loss Max: 0,30 dB (SM, OM1, OM2, OM3, OM4) - (IEC 61300-3-4)
  • Typical Insertion Loss: Single Mode: 0,15 dB & Multi Mode: 0,10 dB
  • Return Loss: Single Mode: APC: 65dB (Minimum) UPC: 55dB (Minimum)
  • Max Tensile Load for Cable: 6 N
  • Operating Temperature : -20 °C - 60 °C (IEC 61300-2-22)
  • Malzeme: Yüksek kaliteli fiber optik kablo ve dayanıklı konektörler
  • Çekirdek Çapı: Single Mode 9/125um (OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2) ve 62.5/125um (OM1)& 50/125um (OM2, OM3, OM4) (MultiMode)
  • Çekirdek Malzemesi: Çift kaplı korumalı fiber optik kablo

Kullanım Alanları:

  • Telekomünikasyon Ağları: Fiber optik pigtail kablolar, telekomünikasyon ağlarında güvenilir veri iletimi sağlamak için idealdir.
  • Veri Merkezi Uygulamaları: Yüksek bant genişliği ve düşük sinyal kaybı sayesinde, veri merkezlerinde güçlü ve hızlı bağlantılar kurar.
  • Endüstriyel Fiber Ağları: Endüstriyel ortamlarda dayanıklılık ve güvenilirlik gerektiren uygulamalarda kullanılır.

Fiber Sonlandırma:

Fiber sonlandırma, fiber optik kablo uçlarını konektörlere veya bağlantı noktalarına güvenli bir şekilde bağlama işlemidir. Bu işlem, fiber optik ağlarının güvenilirliğini ve performansını etkileyen kritik bir adımdır. Doğru bir fiber sonlandırma işlemi, sinyal kaybını en aza indirir ve güçlü bağlantılar sağlar. Fiber optik pigtail kablolar, bu sonlandırma işleminde kullanılarak yüksek kaliteli ve dayanıklı bağlantılar elde etmenize yardımcı olur.

Fiber Optik Pigtail Serisi, endüstri standartlarına uygun olarak üretilmiş olup profesyonel telekomünikasyon altyapısı, veri merkezi kurulumları ve endüstriyel fiber ağ projeleri için ideal bir çözüm sunar. Her bir pigtail kablo, uzun ömürlü performans ve güvenilir bağlantılar sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürün nitelikleri
Nitelik Adı Nitelik değeri
Fiber Modu SM 9/125µ Single Mode
Konnektör Tipi ST/UPC
Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
*

Fiber4u Fiber Optik Pigtail Serisi - Single Mode (SM) ve MultiMode (OM1, OM2, OM3 & OM4)

Fiber4u Fiber Optik Pigtail Serisi, fiber optik altyapı projelerinizde yüksek performanslı ve güvenilir bağlantılar kurmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesini sunar. Single Mode (SM) ve MultiMode (MM) fiber modlarında mevcut olan bu seride, farklı konektör tipleri ve genel kullanıma uygun 1,5m uzunluğu ile fiber sonlandırma ve ek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:

  • Fiber Modu: Single Mode (SM) ve MultiMode (MM)
  • Konnektör Tipleri: SC/APC, SC/UPC, ST/APC, ST/UPC, LC/APC, LC/UPC, FC/APC, FC/UPC, MTRJ, E2000/APC, E2000/UPC
  • Uzunluk Seçenekleri: 1,5m standart - farklı uzunluklar üretilebilir lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  • Insertion Loss Max: 0,30 dB (SM, OM1, OM2, OM3, OM4) - (IEC 61300-3-4)
  • Typical Insertion Loss: Single Mode: 0,15 dB & Multi Mode: 0,10 dB
  • Return Loss: Single Mode: APC: 65dB (Minimum) UPC: 55dB (Minimum)
  • Max Tensile Load for Cable: 6 N
  • Operating Temperature : -20 °C - 60 °C (IEC 61300-2-22)
  • Malzeme: Yüksek kaliteli fiber optik kablo ve dayanıklı konektörler
  • Çekirdek Çapı: Single Mode 9/125um (OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2) ve 62.5/125um (OM1)& 50/125um (OM2, OM3, OM4) (MultiMode)
  • Çekirdek Malzemesi: Çift kaplı korumalı fiber optik kablo

Kullanım Alanları:

  • Telekomünikasyon Ağları: Fiber optik pigtail kablolar, telekomünikasyon ağlarında güvenilir veri iletimi sağlamak için idealdir.
  • Veri Merkezi Uygulamaları: Yüksek bant genişliği ve düşük sinyal kaybı sayesinde, veri merkezlerinde güçlü ve hızlı bağlantılar kurar.
  • Endüstriyel Fiber Ağları: Endüstriyel ortamlarda dayanıklılık ve güvenilirlik gerektiren uygulamalarda kullanılır.

Fiber Sonlandırma:

Fiber sonlandırma, fiber optik kablo uçlarını konektörlere veya bağlantı noktalarına güvenli bir şekilde bağlama işlemidir. Bu işlem, fiber optik ağlarının güvenilirliğini ve performansını etkileyen kritik bir adımdır. Doğru bir fiber sonlandırma işlemi, sinyal kaybını en aza indirir ve güçlü bağlantılar sağlar. Fiber optik pigtail kablolar, bu sonlandırma işleminde kullanılarak yüksek kaliteli ve dayanıklı bağlantılar elde etmenize yardımcı olur.

Fiber Optik Pigtail Serisi, endüstri standartlarına uygun olarak üretilmiş olup profesyonel telekomünikasyon altyapısı, veri merkezi kurulumları ve endüstriyel fiber ağ projeleri için ideal bir çözüm sunar. Her bir pigtail kablo, uzun ömürlü performans ve güvenilir bağlantılar sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ürün nitelikleri
Nitelik Adı Nitelik değeri
Fiber Modu SM 9/125µ Single Mode
Konnektör Tipi ST/UPC